Про Нас

Історія

Ресторація Бачевських присвячена родині Бачевських – відомим меценатам та громадським діячам Львова, які починаючи з кінця 18 і аж до першої половини 20 століття мешкали у Львові. Вони були засновниками однієї з перших у світі фабрик горілки в 1782 році, та експортували її зі Львова по всьому світу.

При створенні Ресторації Бачевських, ми надихалися антуражем та історією «Веселого Львова» – тих часів, коли він був столицею театрів, кабаре, фестів та прихистком для забав аристократії з усієї Австро-Угорської імперії.

Кухня

Кухня в Ресторації Бачевських – це суміш смаків та кулінарних традицій різних етносів, які населяли Галичину – українців, поляків, євреїв, вірмен та вплив Австро-Угорської імперії, які створили галицький гастрономічний феномен – різнобарвну кухню з оригінальними стравами, які можна спробувати тільки у Львові.

Гастрономія в ресторації – це нова галицька кухня: уже традиційні галицькі рецепти у сучасних авторських інтерпретаціях. В меню опрацьовані шеф-кухарем Олександром Чернишенко варіації галицьких, австрійських, литовських, польських та єврейських рецептів за старовинними переписами.

Тут можна скуштувати зупу Халаслє, Гефільте-фіш по-львівськи, Журек за переписом Пані Стефи, Курячі шийки з цимесом, Сирник львівський, та звісно – фірмові наливки та настоянки, оригінальних рецептів яких у закладі налічується вже понад сотню. В ресторації працює власний наливковий майстер – Юрій Підвірний – який опрацьовує старовинні рецепти наливок та настоянок створюючи нові унікальні смаки.

Атмосфера 

Ресторація Бачевських сьогодні – це три поверхи з різними залами, основна з яких- оранжерея оповита зеленню та співом канарок. В ресторації регулярно проходять обіди та вечері в супровод і арфи, віолончелі або фортепіано, а також гастрономічні та інтелектуальні події.

Особливим дійством в ресторації Бачевських є сніданок. Вже зранку тут на гостей чекає безлімітний шведський стіл за фіксованою ціною наповнений наїдками, десертами, фруктами, та напоями. Тут, людей пригостять ігристим вином або ж келішком горілки на сніданок.

Бар

Авторська коктейльна карта розроблена бренд-барменом ресторації Іваном Зеликом – це результат поєднання рецептів з локального алкоголю та класики світової барної культури. Особливу увагу тут приділяють домашнім настоянкам та наливкам, які входять у складі авторських коктейлів.

Крамниця

У ресторації ви знайдете крамничку де представлена велика колекція горілок, наливок, настоянок та лікерів власного виробництва, та від J.A. Baczewski – компанії тої самої родини Бачевських. Тут ви також зможете придбати фермерську продукцію локальних виробників; чи то сири, соління, або маринади. А сувенірні вироби ручної роботи не залишать нікого байдужим.

Ресторації Бачевських- це велика команда людей які старанно працюють для втілення Ваших культурно-гастрономічних бажань. 

Смачного!